Background

Dołącz do najlepszych!

Aktualne oferty pracy

Zespół idealny.

W Idea Partners Group chcemy tworzyć zespół idealny. Wzajemne zaufanie, partnerskie relacje i zrozumienie potrzeb zapewniają doskonałe środowisko pracy. Dołącz do Idea Partners Group – to dobra decyzja.

Co oferujemy?

Samodzielność i kreatywność. Nie oczekujemy od naszych współpracowników 8h pracy przy biurku – dajemy przestrzeń i swobodę w kształtowaniu własnych pomysłów oraz inicjatywy w ich realizacji.  Wierzymy, że rozwój osobisty i zawodowy naszych współpracowników jest podstawą rozwoju biznesu.

Czego oczekujemy?

Zrozumienia potrzeb i efektywnej komunikacji. Oczekujemy, że będziesz potrafił słuchać i odpowiadać na to, czego oczekuje rynek. Chcemy, aby nasi pracownicy byli dobrze zorganizowani i potrafili skutecznie planować swoje działania. Dostarczymy jakość na wielu płaszczyznach dzięki profesjonalizmowi i znajomości otoczenia biznesu.

Jak motywujemy?

Chcemy, aby każdy członek zespołu miał realny wpływ na rozwój prowadzonego wspólnie biznesu. Jesteśmy otwarci na inicjatywy na każdym szczeblu firmy. Rywalizacja w Idea Partners Group oparta jest na jasnych i przyjaznych dla zespołu zasadach. Dlatego szczególnie dbamy o atmosferę, relacje i otwartość na siebie.

Zostań Partnerem.

Naszym zdaniem, wzajemna współpraca powinna wynikać z realnych korzyści. Dlatego budujemy naszą sieć w oparciu o proste i partnerskie zasady.

Duża elastyczność

Oferujemy pełną dowolność w doborze produktów i ich dostawców z naszego portfolio. Nie nakładamy żadnych wymagań pod względem realizacji planów finansowych.

Wysokie i szybkie prowizje

Zbudowaliśmy wydajny system prowizyjny oparty na prostych zasadach. Szereg opracowanych przez nas rozwiązań nazwaliśmy pakietem Idealne Płatności.