Background

Poznaj Idea Partners Group

System prowizyjny

IDEAlne płatności.

Mając świadomość, że jednym z głównych czynników wpływających na rozwój biznesu jest  system prowizyjny, a w szczególności terminy płatności prowizji, przygotowaliśmy dla naszych Parterów szereg unikatowych rozwiązań w tym obszarze.

Upfront

Za wszystkie grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne do 50 osób zapłacimy w pierwszym roku z góry nie obniżając przy tym prowizji w kolejnych latach.

Szybka płatność

Za sprzedaż z ubiegłych miesięcy płacimy do 10. dnia miesiąca tylko na podstawie pliku rozliczenia.

Półmetek

Za wnioski spolisowane do 15. zapłacimy do 20. dnia tego samego miesiąca

Doświadczony zespół

Nasz zespół stanowią ludzie z wszechstronnym doświadczeniem rynkowym i know-how opartym na skuteczności. W codziennej pracy korzystamy z praktyk stosowanych w przeszłości. Dzięki czemu realnie oceniamy bieżącą sytuację na rynkach finansowych i przewidujemy trendy.

Rozbudowana sieć

Razem możemy więcej. Zaufało nam już ponad 500 partnerów na terenie całego kraju. Dzięki naszemu elastycznemu modelowi współpracy oraz wydajnemu systemowi prowizji, przybywa nas z każdym dniem!

Szerokie horyzonty

Jesteśmy wszechstronni. Umożliwiają nam to kompetencje zebrane z szeroko pojętego rynku finansowego i sprzedaży. Stawiamy na kreatywność, komunikatywność, skuteczność i sumienność w codziennym dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.

Background
Oferty pracy

Chcesz pracować z najlepszymi?

Stwórz z nami zespół idealny. Jeśli masz w sobie pasję i jesteś osobą, która wie czego oczekuje od siebie oraz innych, zobacz nasze oferty pracy lub zostań naszym Partnerem.