Background

Świadome decyzje.
Solidne argumenty.

Idea Partners Group to ogólnopolska sieć ponad pięciuset ekspertów od finansów, inwestycji i ubezpieczeń. Dołącz do wspólnego biznesu!

Nasza misja

Doświadczenie procentuje.

Zespół tworzący Idea Partners Group to ponad 20 lat doświadczenia na rynkach finansowych. To ponad 500 Partnerów na terenie całego kraju – ekspertów z dziedziny finansów i ubezpieczeń. Dzięki temu, wybieramy tylko najlepsze produkty finansowe i inwestycyjne.

Staranna selekcja

Wybieramy produkty finansowe tylko renomowanych Instytucji Finansowych. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania spełniają najwyższe standardy i reprezentują profesjonalizm i elastyczność.

Stabilny wzrost

Już teraz jesteśmy siecią ponad 500 partnerów na ternie całego kraju. Naszą misją jest dążenie do pozycji lidera rynku w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań służących działalności biznesowej naszych Partnerów w obszarze produktów które dystrybuujemy.

Duża elastyczność

Nie oczekujemy od Ciebie wyłączności. Wierzymy, że wzajemna współpraca powinna wynikać z rzeczywistych korzyści biznesowych. Dlatego stosujemy partnerskie zasady, a nie restrykcyjne, długoterminowe umowy, utrudniające codzienną pracę.

Nasze produkty

Poznaj filary naszej oferty.

Naszą ofertę budujemy w oparciu o starannie dobrane instrumenty finansowe. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty i rozwiązania biznesowe, były precyzyjną  odpowiedzią na oczekiwania naszych Partnerów oraz miały realny  wpływ na rozwój ich biznesu.

Ubezpieczenia

Zapewniamy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw.

Produkty inwestycyjne

Mamy bardzo szeroki dostęp do produktów inwestycyjnych: pomagamy znaleźć inwestorów i alternatywne źródła finansowania inwestycji.

Finansowanie biznesu

Zapewniamy pozabankowe finansowanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy wszystkie istniejące rodzaje faktoringu łącznie z faktoringiem eksportowym.

Finansowanie klientów

W błyskawiczny sposób pozyskujemy dodatkowe środki finansowe dla klientów indywidualnych. Bez poręczeń i zabezpieczeń.

Energia

Pomagamy i doradzamy firmom jak zoptymalizować wydatki na energię elektryczną i gaz oraz znaleźć najlepszą ofertę na rynku.

Windykacja

Pomagamy zwiększyć płynność finansową, poprzez odzyskiwanie należności na każdym etapie postępowania i obrót wierzytelnościami.

Zostań Partnerem.

Naszym zdaniem, wzajemna współpraca powinna wynikać z realnych korzyści. Dlatego budujemy naszą sieć w oparciu o proste i partnerskie zasady.

Duża elastyczność

Oferujemy pełną dowolność w doborze produktów i ich dostawców z naszego portfolio. Nie nakładamy żadnych wymagań pod względem realizacji planów finansowych.

Wysokie i szybkie prowizje

Zbudowaliśmy wydajny system prowizyjny oparty na prostych zasadach. Szereg opracowanych przez nas rozwiązań nazwaliśmy pakietem Idealne Płatności.

Background
Oferty pracy

Chcesz pracować z najlepszymi?

Stwórz z nami zespół idealny. Jeśli masz w sobie pasję i jesteś osobą, która wie czego oczekuje od siebie oraz innych, zobacz nasze oferty pracy lub zostań naszym Partnerem.

NASI PARTNERZY